סקירה כללית של רודפי קיר

מבוא. מהו רודף קיר?

רודף קיר הוא אחד מסוגי כלי אינטגרלי, הכרחי וחשוב בבנייה. השימוש באגרוף או מטחנה לחיתוך חריצים וחריצים בלבנים או בחומרים אחרים כרגע אינו כל כך רלוונטי. כלי חשמל פופולרי כיום נחשב מיוצר עבור אנשי מקצוע וחובבים כאחד – רודף קיר. היצרנים מציעים מבחר מגוון ורחב של כלי בנייה זה. מכשיר זה נועד לחתוך ערוצים. איזו עבודה מבוצעת עם רודף קיר ואיך זה? כיצד ואיזה רודף קיר לבחור נכון? תשובות יינתנו במאמר.

מהות השימוש ברודף קיר

המראה של רודף הקירות מזכיר מסור עגול, טוחן. ההבדל העיקרי בין הצ’ייסר הוא שני דיסקי חיתוך מקבילים, כתוצאה מכך היעילות המוכפלת ביצירת תעלות. דיסקים הם גלגלי יהלום מיוחדים. דיסקים אלה קבועים במבנה הכללי של רודפי המרדפים באופן שכאשר חיתוך מתקבל הערוץ אפילו, בעומק ורוחב נתון. רודפי קיר נקראים גם חותכי חריצים. השימוש בהם מצטמצם לייצור חריצים בבטון, אבן או בנייה, כמו גם לחיתוך חריצים באטמי צינורות, מערכות חימום, חיווט חשמלי ואספקת גז. זה כמו מכונות חיתוך חזקות עם יכולת שליטה והתאמה לרוחב החריץ, עומק החיתוך על ידי התאמת המרחק בין דיסקי היהלומים..

מכאן, היתרונות בשימוש ברודפי קיר: עבודה מואצת (פעמיים); חריצים מסודרים וישרים; עבודה נוחה ונוחה בשל הידית הארגונומית; מערכת ייצוב אלקטרונית להבטחת הפעלה חלקה של המנוע ללא רעידות; נוכחות תכריכים קשיחים המכסים את הדיסקים להגנה מירבית מפני כפות במקרה של שבירה.

הבחירה הנכונה של רודף קיר

הוא נקבע, קודם כל, על פי העוצמה של המכשיר החשמלי. המחוון המרבי והמקובל ייחשב הספק של עד 2.5 אלף וואט בכדי להבטיח ביעילות את העבודה של סיבוב שני דיסקים בו זמנית. כוח גם קובע את זמן ההפעלה וההפעלה הארוך של הכלי. שימו לב למספר המהפכות. כוח גבוה יותר – > מהירות גבוהה יותר – > רודף קיר איכותי. אל תשכח איזה חומר הוא בעצם וכמה אתה צריך לטחון.

חיבור שואב אבק לרודף קיר הוא הבדל משמעותי ממקדחי ופטישיים. בדרך כלל, היצרנים מייצרים רודפי קיר עם שואבי אבק. זה מקל על עבודות הבנייה כבר בשלב הראשון, כאשר פסולת מוגזמת עשויה להשפיע היטב על האיכות ועל זמן העבודה..

יש הרבה רודפי קיר מיצרנים שונים בשוק הרוסי. חלק מהדגמים יכולים להשלים אחרים, ולהיפך. הבחירה במקרה זה מסתכמת בקביעת היתרונות של דגם מסוים שנמכר..

חותך קיר מקיטה

רודף הקיר מקיטה מאופיין בביצועים גבוהים, דיוק חיתוך ואמינות. מנוע אטום לאבק עם הספק = 1800 וואט, שני דיסקים מאובקים בקטרים ​​= 150 מ”מ. עם עומק חיתוך של עד 0.5 ס”מ ורוחב של עד 0.35 ס”מ, תיבת הילוכים אמינה עם יחס הילוכים גדול.

גוף הצ’ייסר של מקיטה עמיד, מחוזק, המעטפת היא סגסוגת מגנזיום, והגנה מפני פליטות מקריות בצורה של מעטפת אלומיניום יצוקה. גלילי ההנחיה מאפשרים להעביר את הדיסקים בקלות ובדייקנות לאורך הקו הנדרש. הרטט כמעט לא קיים, רמת הרעש נמוכה במיוחד. הידיות מגומיות, מה שמבטיח נוחות מירבית של רודף הקיר מקיטה.

רודף קיר של הילטי

שימוש ברודף קיר של Hilti יבטיח פרודוקטיביות גבוהה בעבודה. זמינות: מצב חסכון, דיסקים סגורים מכל הצדדים d = 125 מ”מ, עומק = 0.4 ס”מ, רוחב = 0.46 ס”מ עם התאמה, מעטפת להסרת אבק, עיצוב ארגונומי.

רודף קיר בוש

לרודף קיר מבית בוש יש אורך חיים מרבי של מכשיר חשמלי. מהפכות על בסיס קבוע הודות ל- Constant-Electronic המעולה. אפשרויות אחיזת הידית מגוונות. קל. שינוי מעגל מהיר. מכסה מגן, נעילת הפעלה מחדש. 4 גלילים להנחיית כלים מהירה ומדויקת אף יותר.

סטרבורז אינטרסקול

Shtroborez Interskol משמש לחיתוך חריצים בבטון, אבן ולבנים. מערכת שאיבת אבק מעולה. שמירה על ניקיון מוחלט של משטח העבודה. הגנה על התנעה מקרית ניתנת לשימוש בטוח של המפעיל. הספק = 2100 W. קוטר הדיסק = 230 מ”מ. עומק ורוחב החיתוך = 0.65 ס”מ. משקל = 4.5 ק”ג.

חותך קיר אלים

חותך החריץ Fiolent מספק את היכולת להשתמש במטחנה גם יחד וגם בנפרד מחותך התלמים. עומק מוט הבוכנה מתכוונן בצורה חלקה ושלבית, בידוד כפול, מהירות הסרק של הדיסקים מוגבלת. הספק = 1100 W. קוטר הדיסק = 125 מ”מ. עומק ורוחב החיתוך = 0.3 ס”מ. משקל = 3.5 ק”ג.

רודף קיר קליבר

רודף הקירות קליבר בעל הספק של 2600 וואט. חותך תעלות בבטון ולבנים. ההתחלה חלקה. אין זעזועים בעת הפעלת המכשיר. כיסוי המגן אינו כפוף לשימוש בכלים נוספים. ניקיון מקום העבודה מובטח תמיד. קוטר הדיסק = 230 מ”מ. עומק ורוחב החיתוך = 0.4 ס”מ. משקל = 10.5 ק”ג.

סיכום

זו הייתה הצגה של הזנים העיקריים של חברות הייצור. מאפיינים טכניים של רודפי מרדפים אחרים, כלומר: רודפי רודפים ספארקי, זובר, שטורם, אנרגומאש, פרבורב ומטאבו – בעלי מאפיינים טכניים ופונקציונליים דומים למדי, על פני מכשירי החשמל המוצגים..

לסיכום, ברצוני לציין כי חותך המרדף הוא מכשיר מקצועי ביותר. אתה יכול לקנות צ’ייסר קיר בעלות די גבוהה, ומגיע לכמה עשרות אלפי רובלים..

לכן, עבור בוני חובבים, שימוש לא תדיר במכשיר כזה יכול לגרום לסכום מסודר. זה יהיה יותר משמעותי אם אתה צריך להשתמש בצ’ייסר חד פעמי, לשכור מומחה או לשכור צ’ייסר..